•  

   

   

   

   

   

   

  Op zondag 10 september om 12:15 starten de FC Utrecht Vrouwen met de competitie tegen Feyenoord. Om dat te vieren, willen we jullie graag uitnodigen om onze vrouwen te komen supporten bij de openingswedstijd in Stadion Galgenwaard.

  De speelsters zijn al hard aan het trainen om zo goed mogelijk te starten in de competitie en kunnen jullie support goed gebruiken. Daarom willen we jullie als Partnerclub van FC Utrecht graag iets aanbieden in de vorm van gratis kaarten voor deze wedstrijd. Zo hopen we dat onze eerste wedstrijd samen met jullie een groot succes wordt!

  Bestel gratis tickets
  via deze link: https://ticketing.fcutrecht.nl/initiative/Partnerclub  voor de openingswedstrijd op 10 september tegen de Feyenoord Vrouwen.

  We zien jullie graag in Stadion Galgenwaard!

  Met een hartelijke groet,

  Team Vrouwenvoetbal FC Utrecht

  Bestel gratis tickets!! 1