• Sponsorcommissie

    FunctieNaam Telefoon E-mail
    CoordinatorGerard van de Weert sponsorcommissie@vvhds.nl
    Lid Lammert Hol
    Lid Herma Marchal
    Lid Mariska Roseboom
  • Ledenadministratie

    FunctieNaam Telefoon E-mail
    AdministrateurSander Kooijman06-10592733ledenadministratie@vvhds.nl
  • Scheidsrechterscommissie

    Functie Naam Telefoon E-mail
    Coördinator Kees Traas 06-13329005 scheidsrechters@vvhds.nl
  • Social Media / foto's

    Functie Naam Telefoonnummer E-mail
    Lid / fotograaf Herma Marchal06-51222858 socialmedia@vvhds.nl
    Lid Levi van de Grift
    Lid Erwin Takken
  • Coördinatie vrijwilligers

    Functie Naam Telefoonnummer E-mail
    Coördinator Aranea Boorsmavrijwilligerscoordinator@vvhds.nl
  • Kantinebeheer

    FunctieNaam Telefoon E-mail
    BeheerderJoost van Spanje06-54262519joostvspanje@gmail.com
    BeheerderErwin Takken06-23715069bar@vvhds.nl
  • Kledingcommissie

    Functie Naam TelefoonnummerEmail
    Lid Mariska Roseboomkledingcommissie@vvhds.nl
    Lid Lammert Hol
    Lid Herma Marchal
    Lid Sylvia van Ginkel
    Lid Mijke van Leeuwen
    Lid Jolanda van Dijk
    Lid Kelly Struver
  • Activiteitencommissie

    Functie Naam Telefoon E-mail
    Coördinator Romy Matthijs 06-21942490 activiteitencommissie@vvhds.nl
    Lid Pascal van Spanje
    Lid Sylvia van Ginkel
    Lid Kelly Struver
    LidKim Stefels
  • Grote Club Actie

    Functie Naam Telefoonnummer Email
    Coördinator Herma Marchalgroteclubactie@vvhds.nl
    Coördinator Mariska Roseboom
  • Toernooicommissie

    Functie Naam Telefoon E-mail
    Coördinator Gertjan Lijftogt06-29563960 toernooien@vvhds.nl
  • Website

    FunctieNaamTelefoon E-mail
    WebmasterDennis Smink 06-41743736webmaster@vvhds.nl