• Bestuur

    FunctieNaam Telefoon E-mail
    VoorzitterMarco Matthijs06-55193650voorzitter@vvhds.nl
    SecretarisDennis Prij06-10957146secretaris@vvhds.nl
    PenningmeesterMonique Slotpenningmeester@vvhds.nl
  • Jeugdcommissie

    FunctieNaamTelefoonEmail
    JeugdcoordinatorMichel Lankhaar06-83521398jeugdcoordinator@vvhds.nl
    SecretarisJobine Kersseboomjeugdsecretaris@vvhds.nl
    Wedstrijdsecretaris Elco van der Kliftwestrijdsecretariaat@vvhds.nl
    Mini's en materialen Gerard Thien
    Lid Tom van de Berg
    Lid Klaas van Eldik
  • Technische commissie

    FunctieNaam Telefoon E-mail
    TC Senioren Ton Goes06-18601378TCsenioren@vvhds.nl
    Lid Laurens Vernooij
    Lid Herman van de Grift
    Lid Marcel Bruijne
    TC Jeugd JO17-JO19 Ron Stoffer 06-51556031 tc17-19@vvhds.nl
    TC Jeugd JO8-JO16Michel Lankhaar06-83521398 tc8-16@vvhds.nl
    Coördinator MO (meiden voetbal) Ronald Roosen06-20399372mocoordinator@vvhds.nl
    Coördinator JO10-JO13 Jacco Roseboom 06-23407726 jo10-13coordinator@vvhds.nl
    Coördinator JO8-JO9 Gerard van de Weert jo8-9coordinator@vvhds.nl
  • Sponsorcommissie

    FunctieNaam Telefoon E-mail
    CoordinatorGerard van de Weert sponsorcommissie@vvhds.nl
    Lid Lammert Hol
    Lid Reinier Lammers
  • Toernooicommissie

    FunctieNaam Telefoon E-mail
    CoordinatorGertjan Lijftogt06-29563960 toernooien@vvhds.nl
  • Kantinebeheer

    FunctieNaam Telefoon E-mail
    BeheerderJoost van Spanje06-54262519joostvspanje@gmail.com
    BeheerderErwin Takken06-23715069bar@vvhds.nl
  • Ledenadministratie

    FunctieNaam Telefoon E-mail
    AdministrateurArianne van de Graafgraag via email =>ledenadministratie@vvhds.nl
  • Coördinatie vrijwilligers

    FunctieNaamE-mail
    CoördinatorAranea Boorsmavrijwilligerscoordinator@vvhds.nl