• De afgelopen dagen wordt het sportpak van HDS druk bezocht door kinderen van alle leeftijden die daar voetballen, sporten, chillen en rondhangen. Als bestuur snappen we dat; jeugdigen die noodgewongen niet naar school kunnen, gaan afleiding en vertier op het sportpark zoeken.

    Echter, de overheid is de afgelopen week glashelder geweest over wat ons als samenleving te doen staat om deze crisis te beteugelen: vermijd alle contacten die niet strikt noodzakelijk zijn. Contacten op en rond het sportpark zijn niet strikt noodzakelijk en verhogen simpelweg de kans op verdere verspreiding van het virus. Dat willen we niet en dat moeten we niet willen. Al ons begrip ten spijt, vragen we alle leden en hun ouders/verzorgers daarom met klem: blijf van het sportpark weg c.q. hou je kinderen van het sportpark weg.

    Met sportieve groeten

    Bestuur vv HDS