•  

   

   

   

   

  Hola! Heb je primeur van het allereerste vrouwenvoetbal toernooi ‘Copa de Chicas’ bij V.V. HDS gemist? Gelukkig hebben we de foto’s nog! 📸 De acht opgerichte damesteams namen het deze zonovergoten dag tegen elkaar op. De bal heeft werkelijk alle hoeken van het veld gezien vanwege de capriolen van de speelsters. Een waar spektakel dat nog nooit eerder in Leersum was te zien! ⚽  Met deze ‘perfect pictures’ kijken wij terug op deze geslaagde en supersportieve dag. Adios! 💃

  Copa de Chicas’ Copa de Chicas’ 1 Copa de Chicas’ 2 Copa de Chicas’ 3 Copa de Chicas’ 4 Copa de Chicas’ 5 Copa de Chicas’ 6 Copa de Chicas’ 7 Copa de Chicas’ 8 Copa de Chicas’ 9 Copa de Chicas’ 10 Copa de Chicas’ 11 Copa de Chicas’ 12 Copa de Chicas’ 13 Copa de Chicas’ 14 Copa de Chicas’ 15 Copa de Chicas’ 16 Copa de Chicas’ 17 Copa de Chicas’ 18 Copa de Chicas’ 19