• Daniël Biessels lid van de KNVB Jeugdraad

  De KNVB start vanaf het seizoen 2018/’19 met de KNVB Jeugdraad. De KNVB Jeugdraad, bestaat uit elf jongeren tussen de 13 en 18 jaar. Eén van hen is Daniël Biessels. Daniël speelt bij HDS in de JO17-1.

 • Daniël Biessels
 • Door de inrichting van de Jeugdraad wil de KNVB in gesprek gaan met jongeren over wat hen drijft. Wat vinden ze leuk aan de sport en wat juist niet? Wat zou de KNVB in hun ogen kunnen doen om de sport leuker te maken en hoe kunnen verenigingen jongeren bewegen actief te worden als vrijwilliger?

  Op de website van de KNVB heeft Daniël al de vraag beantwoord wat hij zou doen als hij één dag directeur zou zijn van de KNVB en wat hij zou willen veranderen aan het (jeugd)voetbal.

  Het antwoord van Daniël is:
  Dat het voetbalseizoen langer duurt, na de zomervakantie tot de zomervakantie. Anders kunnen we de mooiste maanden, mei, juni en half juli niet voetballen. En omdat we nu kunstgrasvelden hebben, kunnen die ook tijdens de zomervakantie toegankelijk zijn.

  Wij zijn er als HDS trots op dat één van onze spelers gaat meedenken en meepraten over het
  jeugdvoetbal. Natuurlijk wensen wij Daniel daarbij veel succes. Zijn eerste overleg is al op 13
  september 2019!

  En mocht je meer willen weten over de KNVB Jeugdraad dan kun je daarvoor terecht op de
  website van de KNVB https://www.knvb.nl/doe-mee/panels/knvb-jeugdraad