•  

   

   

   

   

  Op zaterdag 26 juni heeft de HDS-selectie afscheid genomen van Mark van Woudenberg en Bjorn van Rees. Beide voetballen volgend jaar in Zondag 2.

   

  Mark van Woudenberg speelde jarenlang op de nummer 10 positie en was een belangrijke speler in de jaren dat HDS promoveerde van de 5de naar de 3de klasse en de jaren in de 3de klasse. Hij besloot een stap terug te zetten, maar maakte zijn rentree in de uitwedstrijd tegen VVZA waar hij direct een heel belangrijk doelpunt maakte.

   

   

   

   

   

   

  Bjorn van Rees, een laatbloeier wat voetbal betreft, sloot aan bij de HDS-selectie in eerste instantie als reservekeeper in geval van nood. Stap voor stap ontwikkelde Bjorn zich en werd hij vorig seizoen zelfs benoemd als eerste keeper van HDS 1. Een hele knappe prestatie! Corona zorgde ervoor dat hij helaas weinig wedstrijden als 1ste keeper heeft mogen spelen.

   

   

   

   

   

   

  Mannen, bedankt voor jullie inzet en succes bij Zondag 2!