• Hierbij de voorlopige indelingen voor de 17-1, 19-1 en 19-2.

  De reden dat deze indelingen voorlopig zijn en de aantallen nog niet kloppen, is omdat er mogelijk nog spelers doorschuiven naar het eerste elftal. Dit wordt pas bekend nadat de eerste oefenwedstrijden (zowel van het eerste elftal als van de 19-1) zijn gespeeld, maar in ieder geval voor de start van de competitie. De uitkomsten hiervan leiden namelijk weer tot verschuivingen binnen de JO19 en mogelijk ook de JO17. We streven er uiteraard naar om deze onzekerheid zo kort mogelijk te laten duren en snappen dat dit voor jullie niet ideaal is, maar hierin zijn we afhankelijk van het eerste elftal.

   

  Tot slot:

  Voor de 19-1 zijn we nog op zoek naar een leider en een sponsor,

  Voor de 19-2 nog naar een sponsor en een trainer op de woensdagavond (20-21 uur). Overigens neemt Roel van de Wetering deze training voorlopig op zich tot we hier iemand voor hebben gevonden en

  Voor de 17-1 nog naar een leider en een trainer op de woensdagavond (20-21 uur).

  Klik hier om de indelingen te zien.

   

  TC Jeugd

  Michel Lankhaar en Ron Stoffer