• Jullie hebben vast gezien dat we starten met trainen voor kinderen tot en met 12 jaar. De richtlijnen zijn redelijk soepel zodat we de veiligheid kunnen waarborgen
  Voor leden vanaf 13 jaar gelden strengere eisen waarvan we denken dat het sowieso lastig is om een training in elkaar te zetten met alle regels waar je aan moet houden als trainer maar ook als club.

  We hebben met de meeste trainers gesproken en deze gaven aan het lastig te vinden om alles te waarborgen voor hun zelf maar ook voor de leden.

  Daarom is er besloten om voorlopig geen trainingen te laten geven voor spelers vanaf 13 jaar, als de persconferentie van 12 mei meer versoepeling geeft gaan we opnieuw inventariseren wat de mogelijkheden zijn.

   

  Met sportieve groet,

  Marco Matthijs

  Voorzitter  vv HDS Leersum

  vvhds (2)