•  

   

   

   

   

  Sinds enige tijd hangt er een nieuw sponsorbord onder scorebord, van de stichting “Football Makes It Happen”.

  Het 1e elftal heeft ook een aanvoerdersband met daarop hun en ons logo.

  De Stichting Football Makes It Happen zet zich in voor kinderen met een lichamelijke- en/of geestelijke beperking of ernstige ziekte. Zij zetten zich in voor deze mensen om hen een beter leven te kunnen bezorgen.

  Zij doen dit door o.a. via Facebook een voetbalshirtsveiling te organiseren “FMIH Auctions”, waarvan het opgehaalde geld volledig ten goede komt aan de stichting, het organiseren van Meet en Greets met voetballers, verkoop van merchandise via de webshop en donatie’s. Iedere euro is er èèn.

  Via deze link is de facebook pagina te vinden om op een shirt te bieden.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Nieuwe Bordsponsor 1