Wanneer: Donderdag 27 juni 2024
Aanvang: 19.00 uur
Publiek is welkom
Donderdag 27 juni 2024 speelt PEC Zwolle Vrouwen een oefenwedstrijd bij HDS in het kader van de voorbereiding op het seizoen 2024 – 2025.
In het seizoen 2023 – 2024 zijn ze netjes op een 6e plaats geëindigd in de Azerion Vrouwen Eredivisie, net onder de grote vier: FC Twente, Ajax, PSV en Fortuna Sittard.
Het PEC Zwolle Vrouwenteam is opgericht in 2010 als onderdeel van PEC Zwolle. Sindsdien komt het team uit in de Vrouwen Eredivisie. PEC Zwolle speelt haar thuiswedstrijden in het MAC³PARK stadion. Het stadion biedt plaats aan 12.500 toeschouwers, daarmee is het na De Grolsch Veste het grootste voetbalstadion van Overijssel. De eerste officiële wedstrijd van de PEC Zwolle vrouwen in het stadion was op 28 oktober 2010 tegen ADO Den Haag. De wedstrijd eindigde in een 0–5 verlies. Het eerste doelpunt werd gemaakt op 23 maart 2011 in de wedstrijd tegen FC Utrecht. Het doelpunt kwam op naam van Lisanne Vermeulen.
Tot zover een klein stukje historie!
De PEC Zwolle vrouwen gaan niet alleen een oefenwedstrijd spelen bij HDS, ook gaan ze twee dagdelen trainen bij HDS, en wel:
Woensdagochtend 26 juni 2024 van 10.30 uur -12.30 uur
Donderdagochtend 27 juni 2024 van 09.30 uur – 11.30 uur
Ook deze trainingen zijn open voor publiek.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
HDS heeft voor het komende seizoen 2024 - 2025 4 Meisjesteams en één Vrouwenteam ingeschreven voor de beker en voor de competitie.
HDS timmert al jaren aan de weg met het meisjes / vrouwenvoetbal en is samen met DEV Doorn en FC Driebergen één van de verenigingen in de Utrechtse Heuvelrug met zoveel teams.
Dat is iets waar HDS trots op is.
Wil je ook op voetbal en wil je een keer een training volgen bij HDS, dan ben je van harte welkom. Ook kan je ons mailen: tcjeugd@vvhds.nl
De TC jeugd.
V.V. H.D.S.
Wildbaan 2
3956 VZ Leersum
(0343) 452 718