• Rabo ClubSupport voor HDS

   

   

   

   

   

   

  Iedereen verdient een club. Het is als een 2e huis. Een plek waar je elkaar ontmoet, elkaar sterker maakt en helemaal jezelf kunt zijn. Kortom: verenigingen zijn onmisbaar. Daarom helpt de Rabobank verenigingen graag met kennis, netwerk en geld om hun ambities te realiseren.

  H.D.S. heeft een lange historie en we zijn trots op waar we nu staan. Tezamen met de vele vrijwilligers maken we iets moois van onze club, zodat jong en oud kunnen genieten van sporten in teamverband. Fair play, respect naar elkaar en zorgen voor een veilige omgeving waar iedereen kan voetballen.

  Ons doel
  Het huidige ballenhok is verouderd en wij zijn aan het sparen voor een nieuwe. De faciliteiten voor onze leden proberen wij goed en veilig te houden maar daar is wel geld voor nodig.

  Stemmen
  Van 5 september tot 27 september kan je als Rabobank lid op HDS stemmen via een bericht wat verschijnt binnen de Rabobank App. Niet Rabobank leden kunnen ook niet stemmen.

  Wij vragen iedereen die HDS een warm hart toedraagt te stemmen op HDS.


  Rabo Clubsupport vvHDS