• Thema bijeenkomsten FC Utrecht

    Wil jij als trainer groeien in je vak? Of vind je het gewoon leuk om training te geven onze jonge talenten? FC Utrecht organiseert voor elk niveau themabijeenkomsten. Ook biedt FC Utrecht deelstages en betaalde opleidingen aan.

    De 1e Themabijeenkomst staat gepland op dinsdag 25 september o.l.v. Jasper Somsen, trainer/coach van FC Utrecht O16 die jullie gaat meenemen in het thema positie & linietraining en hoe je dit kan implementeren in jullie eigen vereniging. Locatie SV Kampong. Meld je nu snel aan op deze link; https://www.fcutrecht.nl/club/fc-utrecht-partnerclubs/opleidingsaanbod/aanbod/themabijeenkomsten

    Deelstages: Als je geïnteresseerd bent in het uitbreiden van je kennis en vaardigheden, biedt FC Utrecht de mogelijkheid tot deelstages aan. Dit is een geweldige kans om meer te leren en te groeien in je vakgebied. Hierbij de link voor het aanmelden bij één van onze deelstages; https://www.fcutrecht.nl/club/fc-utrecht-partnerclubs/opleidingsaanbod/aanbod/deelstages

    Betaalde opleidingen: Voor degenen die streven naar professionele ontwikkeling, biedt FC Utrecht ook betaalde opleidingsmogelijkheden aan. Hierbij de link voor het aanmelden van onze betaalde opleidingen; https://www.fcutrecht.nl/club/fc-utrecht-partnerclubs/opleidingsaanbod/aanbod/opleidingen

    JOGG Teamfit: Als je geïnteresseerd zijn in het creëren van een gezonde sportomgeving, aarzel dan niet om contact op te nemen met het JOGG Teamfit-initiatief. Zij staan klaar om je te ondersteunen bij het bevorderen van een gezonde levensstijl in je sportgemeenschap. Hierbij het mailadres van coördinator JOGG Teamfit provincie Utrecht; natasja.netten@teamfit.nl