Vanaf volgend seizoen is Thijs Klopper op de Engelse Berg te bewonderen. De aanvallende middenvelder (29 jr) woont in Leersum en keert terug bij de club waar hij ooit begon. Na 6 jaar in de jeugd van HDS te hebben gespeeld vertrok hij om achtereenvolgens bij FC Utrecht, DOVO, DVSA, Renswoude en vv Veenendaal te spelen.
Thijs, van harte welkom bij HDS en heel veel plezier!
.
Hidde de Roo terug bij HDS!
Versterking nummer 2 voor HDS 1 is rond: Hidde de Roo! Vanaf volgend jaar speelt de behendige voorhoedespeler weer op De Engelse Berg. Hidde speelde in seizoen '21-22 en '22-'23 al voor HDS 1, waarna hij een jaar bij SVL (Langbroek) en daarna een jaar bij Edo (Utrecht) speelde.
Hidde, top dat je terug bent. Heel veel plezier komend jaar! #Rooie
.
Aanwinst nummer 3: Elco van der Klift!
Er is wederom een aanwinst voor volgend seizoen te melden, Na Thijs Klopper en Hidde de Roo speelt ook Elco van der Klift volgend jaar in het rood. Elco is een echte spits en hij speelde in de jeugd al bij HDS. In de senioren speelde hij bij De Merino's, DVSA, vv Veenendaal en hij speelt nu bij De Musketiers in Elst.
Met veel trots presenteren we aanwinst nummer 4: Sjoerd Aalbertsen!
Sjoerd (24) is geboren en getogen in Langbroek en hij speelt al zijn hele leven bij SVL. Sjoerd is aanvoerder bij SVL 2 (dit jaar uitkomend in de reserve 1ste klasse) en speelt geregeld mee bij SVL 1. Sjoerd kiest voor een vertrek omdat hij belangrijk wil zijn in een eerste elftal. Sjoerd had de keuze uit meerdere clubs. Hij kiest voor HDS omdat hij met een aantal jongens uit HDS 1 eerder samen speelde en natuurlijk voor de sfeer bij onze club. Sjoerd kan op alle posities op het middenveld uit de voeten en heeft een geweldige trap in zijn benen. Een echte aanwinst voor HDS 1.
Sjoerd, van harte welkom bij onze mooie club! #rooie!