•  

   

   

   

  “Hoe ouder je wordt, hoe meer van die oude verhalen naar boven komen”. Dat die verhalen naar boven kwamen, hebben we goed gemerkt tijdens de gesprekken die we hadden met Wim Harteman, Wim van Amerongen, Teus Gijsbertse, Jan van den Berg, Hans van Brenk en Bertus Schuilenburg. Zij behoren tot de oudste spelers van het HDS na de oorlog. Nu onze club ruim 90 jaar bestaat verdienen zij het om een keer in het zonnetje gezet te worden.

  Tijdens het schrijven van dit derde deel is Jan van den Berg ons ontvallen. Jan was 70 jaar lid van de club, speelde jaren als aanvoerder in het eerste en was lid van verdienste van de club. De warme herinneringen aan Jan zullen blijven bestaan.

  In onze vorige verslagen stonden we stil bij het dorp Leersum in de jaren ’50 en en bij de vrijetijdsbesteding in die tijd  In dit verslag gaan we opnieuw terug in de tijd met de blik op de velden/accommodatie van onze mooie club.

  Verhaal over de velden van HDS

   

  Laurens Vernooij
  Jan van Amerongen

  Klaas van Eldik