•  

   

   

   

   

   

  Op een druilerige woensdagochtend kwamen we in de kantine van HDS bij elkaar om te praten over hoe ’t vroeger was. Samen met de hoofdrolspelers Wim van Amerongen, Teus Gijsbertse, Wim Harteman en Erik Wijnbergen stonden we dit keer stil bij het vervoer naar de wedstrijden en de feestavonden van HDS. Aansluitend hebben de mannen hun zegje gedaan over de overeenkomsten en verschillen in het voetballen van toen en nu.

   

  Het was in deze samenstelling onze laatste bijeenkomst over HDS in vroegere tijden. Ook de verslagen daarvan op de website van HDS sluiten we hiermee af. Of de gesprekken van oud- HDS’ers een vervolg zullen krijgen en zo ja in welke vorm en samenstelling is nog niet bekend. De hoofdrolspelers van nu zullen daar samen met enkele HDS’ers van een latere generatie over doorpraten.

   

  Voor nu wensen wij u en jullie veel leesplezier met dit zesde verslag over HDS in vroegere tijden.

   

  (Klik op de link hieronder)

   

  Vervoer, feesten en voetbal vroeger en nu.

   

  Laurens Vernooij

  Jan van Amerongen

  Klaas van Eldik

   

  Eerdere verslagen kunt u op uw gemak nog eens nalezen door op deze link te drukken.