•  

   

   

   

   

  Verhalen en anekdotes over HDS in vroegere tijden

  “Hoe ouder je wordt, hoe meer van die oude verhalen naar boven komen”. Dat die verhalen naar boven kwamen, hebben we goed gemerkt tijdens onze gesprekken met Wim Harteman, Wim van Amerongen en Teus Gijsbertse. Zij behoren tot de oudste nu nog levende spelers van HDS na de oorlog. Nu onze club ruim 90 jaar bestaat verdienen zij het om een keer in het zonnetje gezet te worden.

  Dit doen wij door met de mannen in gesprek te gaan over vroeger en van de gesprekken verslag te doen op de website van HDS. Dat doen we nu ook weer. We hebben met de mannen gesproken over  het voetballen in hun jonge jaren. Het is opnieuw een boeiend verslag geworden.

  Veel leesplezier

  (Klik op de link hieronder)

  Voetbal bij HDS in de jaren 50 en 60

  Jan van Amerongen
  Laurens Vernooij
  Klaas van Eldik

   

  Eerdere verslagen kunt u op uw gemak nog eens nalezen door op link te drukken