•  

   

   

  Met trots delen wij mee dat onze club weer één gediplomeerde trainer rijker is. Het afgelopen seizoen heeft Sven Roosen zich dusdanig weten te ontwikkelen dat hij afgelopen woensdag geslaagd is voor zijn UEFA C-opleiding.

  De eisen die gesteld worden aan een UEFA C-opleiding worden steeds zwaarder en daarom is het des te knapper dat hij mede door de begeleiding van Jacco het bovenstaande resultaat heeft behaald.

  Sven is pas sinds afgelopen seizoen hoofdtrainer bij HDS. Daarvoor was hij assistent-trainer bij VRC van de JO19-1. Hij heeft dit seizoen bij HDS de JO19-1 onder zijn hoede gehad en zij zijn in de 1e klasse op een zeer verdienstelijke 4e plaats geëindigd.

  Wij zijn erg blij met Sven in ons midden. Sven is een gedreven trainer met veel kennis over het spelletje. Daarnaast is hij ook begaan met het wel en wee van HDS en heeft hij oog voor het verder ontwikkelen van talenten binnen het team.

  Aankomend seizoen zal hij wederom hoofdtrainer zijn van de JO19-1. Proficiat Sven!

  De TC-jeugd