• vvHDS voetbalplaatjesactie van de AH

  • Klaas-Jan Koelewijn, eigenaar van Albert Heijn Leersum, heeft afgelopen vrijdag 29 november zijn handtekening onder het vernieuwde sponsorcontract met voetbalvereniging HDS gezet. Voor HDS is de voortzetting van de huidige samenwerking een goede stap. Albert Heijn was al enige jaren, als shirtsponsor, verbonden aan het eerste elftal van HDS. Nu verbindt de retailer zich voor de komende jaren ook in bredere zin aan de club. De komende jaren zal er een transitie plaatsvinden. Uiteindelijk zullen alle teams van HDS, Albert Heijn Leersum als shirtsponsor krijgen.

    VOETBALPLAATJESACTIE Begin volgend jaar zal er een actie in het leven geroepen worden voor alle Leersumers. Er komt speciaal voor het jubileumjaar, HDS bestaat volgend jaar juni 90 jaar, een voetbalplaatjes spaarboek van HDS. Opa's, oma's, vaders en moeders en uiteraard de spelers zelf kunnen hun eigen HDS boek bij elkaar sparen. Elk team zal vertegenwoordigd worden in dit boek. Ook zullen de commissies, oud leden en leden van verdienste vereeuwigd worden in dit unieke boek.

  • vvHDS plaatjes bij Albert Heijn Leersum