•  

   

   

   

   

  Trainingen

  De trainingen zullen gebaseerd zijn op techniek, ontwikkeling én plezier. Wij geloven dat deze 3 elementen het beste in uw kind naar boven halen. Hiervoor hebben we naast de standaard voetbalmaterialen, diverse andere trainingsmaterialen om het nóg leuker te maken.
  We geven training in kleine groepjes zodat we écht individueel aan de slag kunnen. Het is een illusie om van iedereen een prof te maken, daarom is het ons streven iedereen naar zijn/haar eigen top te helpen, ongeacht het niveau. Door te trainen in kleine groepen dagen wij iedereen uit zich verder te ontwikkelen. Behalve ontwikkeling op voetbalgebied, dragen onze training ook bij aan sociale en cognitieve ontwikkeling.

  Voor wie?

  De trainingen zijn voor alle jongens en meisjes van 7 jaar tot 16 jaar. Ben je geen lid van DEV? Speel je bij een andere club? Kom je niet uit Doorn? Geen enkel probleem! Je bent van harte welkom! Deze vergoeding komt weer volledig ten goede van DEV Doorn.

  Alle info is te vinden via deze link