• Beste sportvrienden,

  In deze tijden van het coronavirus, zijn de sportclubs- en centra dicht en is thuis werken – ook voor school – de nieuwe realiteit voor de meeste mensen. In rap tempo wordt digitaal nieuwe content aangeboden om elkaar te helpen zoveel mogelijk continuïteit te bieden. Daar mag de dagelijkse portie beweging niet bij ontbreken!

  Vanuit de gemeente UHR en de verenigde sportclubs helpen wij je graag om fit te blijven. Volg daarom het YouTube kanaal van de buurtsportcoaches die gezamenlijk tips geven om thuis in beweging te blijven.

  Het Youtube-kanaal vind je via de link:

  YouTube Utrechtse Heuvelrug Sportief & Gezond

  Hopelijk in gezonde voorspoed,
  Namens de Gemeente Utrechtse Heuvelrug en de buurtsportcoaches

  Vriendelijke groet, kind regards,

  Dennis van Ravenswaaij
  --

  Heuvelrug SportInitiatief