•  

  UITNODIGING AAN DE JEUGD VAN HDS

  Op 11 juni 2021 gaat het Europees Kampioenschap (EK) voetbal van start. Ook OnsOranje doet hieraan mee. Ter gelegenheid hiervan organiseert de KNVB samen met het Oranjefonds op. Ook onze jeugd mag eindelijk weer voetballen. Wij vind het belangrijk dat jullie weer voetballen, daarom heeft het bestuur besloten om de voetbal te verplaatsen.

   

  Zaterdag 3 juli de Nationale Voetbaldag,

  mede mogelijk gemaakt door makelaardij Luckerhof.

  Zaterdag 12 juni de Nationale Voetbaldag, mede mogelijk gemaakt door makelaardij Luckerhof. 1

  Ook HDS doet hieraan mee door op het sportpark van HDS – coronaproof –  een superleuk en spetterend spel- en sportprogramma voor de eigen jeugd te organiseren. Het is voor ons tegelijkertijd een afsluiting van een bijzonder seizoen.

   

  Alle jeugdteams worden hiervoor uitgenodigd. Ook jij bent van harte welkom!!! De indeling en de tijden zijn als volgt:

  O8 - O10        9.00 - 11.30 uur
  O11 – O13      11.45 - 14.00 uur
  O15 – O19      14.15 - 16.30 uur

   

  Hoe het sport- en spelprogramma er precies gaat uitzien, is nog een verrassing. Maar om alvast een tipje van de sluier op te lichten, wat denken jullie van een parcours met waterkannen, een partijtje flessen voetbal, voetvolley en 4 tegen 4. Voor de kleintjes tussendoor schminken en cup cakes maken en voor de oudere jeugd voetballen in opblaasbare ballen. Natuurlijk zal HDS ook zorgen voor een hapje en een drankje.

   

  We vragen jullie uiterlijk dinsdag 29 juni aan te geven of je mee doet aan de Nationale Voetbaldag. Opgeven kan via onderstaande link:

  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScIx0Sw_hU2GEyuKLeN_QY0Bd70-VTzQjl4n5zVaHdBmm-8Dg/viewform

   

  Natuurlijk rekenen wij erop dat jullie allemaal komen en dat we er met elkaar een leuke en sportieve dag van gaan maken!!

   

  Met sportieve groet,

   

  namens de Activiteitencommissie en Jeugdcommissie van HDS en makelaardij Luckerhof,

   

  Romy Matthijs                                                            Truus, Jacqueline, Marian en Elles
  Michel Lankhaar